• Aktuálne pozície

Základná škola s materskou školou, Priehradná 11, Martin zverejňuje informáciu o voľnom pracovnom mieste pre správneho zamestnanca

Pracovná pozícia: Školník

Rozsah pracovného úväzku: 100%

Termín nástupu do zamestnania : 01.05.2024

Kvalifikačné požiadavky: Stredoškolské vzdelanie

Do našej školy hľadáme šikovného pána školníka, ktorý nám zabezpečí:

• Vykonávanie jednoduchých opráv a bežnej údržby majetku školy a školských priestorov
          • Udržiavanie čistoty a poriadku v areáli školy
          • Údržbu a starostlivosť o zeleň v areáli školy
          • Odstraňovanie snehu a ľadu z chodníkov a schodísk v zimných mesiacoch
          • Pomoc ŠJ pri preprave jedla do MŠ

Prax na danej pozícii je vítaná.

Informácie o plate: Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Lehota na predkladanie žiadostí a spôsob ich predloženia: do 10.04.2024

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov zasielajte na e-mail:

zsamspriehradna.martin@gmail.com

alebo poštou na adresu:

ZŠ a MŠ, Priehradná 11, Martin 03601 Martin

Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie emailom alebo telefonicky.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Základná škola s materskou školou, Priehradná 11, Martin v zmysle §84 ods.1 zákona č.138/2019Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov zverejňuje informáciu o voľnom pracovnom mieste.

Pracovná pozícia: učiteľ prvého stupňa

Rozsah pracovného úväzku: 100%

Termín nástupu do zamestnania : 11.03.2024 - zástup počas PN

Kvalifikačné požiadavky: Kvalifikačné predpoklady podľa platnej legislatívy (podľa zákona 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky 1/2020 o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov.

Informácie o plate: V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom a súhlasom so spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov zasielajte na e-mail:

zsamspriehradna.martin@gmail.com

alebo poštou na adresu:

ZŠ a MŠ, Priehradná 11, Martin 03601 Martin

Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie emailom alebo telefonicky.