• Žiadosť o prijatie dieťaťa do MŠ Priehradná 11 si môžte sitahnuť tu:

Žiadosť o prijatie do MŠ Priehradná vo formáte DOCX

Žiadosť o prijatie do MŠ Priehradná vo formáte PDF

• Podávanie žiadostí na prijatie dieťaťa na predprimárne vzdelávanie (zápis do materskej školy) na školský rok 2020/2021:

• Vážení rodičia budúcich škôlkárov,

v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami proti šíreniu vírusu COVID 19 sa zo dňa na deň zmenil spôsob výchovy a vyučovania na školách a školských zariadeniach. Tieto zmeny sa dotkli aj Vašich detí, ktoré máte záujem zapísať na predškolskú výchovu v materskej škole. Zápis detí do materskej školy pre školský rok 2020/2021 sa za sprísnených protiepidemiologických opatrení bez prítomnosti detí

uskutoční v termíne od 30.4. – 31.5.2020 nasledovne:

Postup prevzatia tlačiva žiadosti

1. Možnosť elektronického stiahnutia: v termíne od 30.4.2020 do 31.5.2020 každá materská škola sprístupní tlačivo žiadosti na svojom webovom sídle. Žiadame zákonných zástupcov, aby prihlášku vyplnili podľa občianskych preukazov a rodného listu dieťaťa.

2. Možnosť osobného prevzatia: Pre zákonných zástupcov, ktorí nemajú možnosť elektronickej komunikácie materská škola zabezpečí sprístupnenie tlačiva žiadosti v priestoroch materskej školy v termíne 4.5.2020 v čase od 7.30 do 11.30 hod. a 5.5.2020 v čase od 14,30 do 16,30 hod. s dôrazom na dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení. Žiadame zákonných zástupcov, aby prihlášku vyplnili podľa občianskych preukazov a rodného listu dieťaťa.

Potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa sa nebude vyžadovať. Ak do času vydávania rozhodnutia o prijatí dieťaťa zákonní zástupcovia dodatočne nepriložia potvrdenie o zdravotnom stave, dieťa bude prijaté len na adaptačný pobyt.

Postup doručenia vyplneného tlačiva žiadosti

1. termíne do 31.5.2020 môžu vyplnené tlačivo žiadosti zákonní zástupcovia zaslať do elektronickej schránky, alebo klasickou poštou; prípadne vhodiť do schránky na budove materskej školy (ak takúto možnosť materská škola má).

2. Pre zákonných zástupcov, ktorí sa rozhodnú doručiť vyplnené tlačivo žiadosti osobne, materská škola zabezpečí vhodný priestor na jeho prevzatie v termíne 18.5.2020 v čase od 7.30 do 11.30 hod. a 19.5.2020 v čase od 14,30 do 16,30 hod. s dôrazom na dodržiavanie hygienicko-epidemiologických opatrení.

Ak pôjde o prijatie dieťaťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, nebude sa vyžadovať predloženie vyjadrenia príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie; ak zákonní zástupcovia dieťaťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami dodatočne nepriložia potvrdenie o zdravotnom stave a vyjadrenie príslušného zariadenia výchovného poradenstva a prevencie, dieťa bude prijaté len na diagnostický pobyt.

V prípade, že zákonný zástupca má záujem o informácie alebo diagnostiku dieťaťa, môže kontaktovať Centrum pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie na mail: cpppapmartin@gaya.sk alebo telefonicky: 043/4239 111